Мешканці Винник звернулись за допомогою на «Гарячу лінію Народного контролю» (ВІДЕО)
26.08.2014 13:49
На «Гарячу лінію Народного контролю» телеканалу ZIK, звернулися мешканці вулиці Ломоносова, 13, що у Винниках. Дерево поблизу їх будинку вросло в лінії електромереж. Коли за вікном дощ, вийти на вулицю страшно, бо іскри летять звідусіль.

Пані Марія живе в будинку з батьками, чоловіком та дитиною. У вітряну погоду бавитися з сином на подвір’ї небезпечно: з  електростовпа іскри летять на дах, а звідти на землю. Жінка розповідає, що кілька тижнів тому її маму уже вдарило струмом.

«Коли падає дощ і дме вітер, дроти падають. Електрики казали, що коли відбувається замикання в стовпі, то воно може бити током на 500 метрів. Я дзвонила в Львівобленерго, вони говорили, що все фіксують. Але результату ніякого», - розповідає пані Марія.

«Вони, навіть, не хотіли приїжджати, три рази оператор з’єднував туди-сюди. А тут дощ все гримить та блискає, в хаті мала дитина, а ніхто нічого не може зробити», - нарікає на байдужість Львівобленерго сестра пані Марії Вікторія. 

У Львівобленерго журналістам «Гарячої лінії Народного контролю» сказали, що про проблему чують вперше. Говорити на камеру відмовилися. То ж у супроводі журналістів «Гарячої лінії Народного контролю» пані Марія звернулася до Винниківської міської ради. Там пообіцяли, що сприятимуть у вирішенні проблеми.

«До цієї заяви ми додамо лист-прохання, де просимо вирішити в короткі терміни це питання, адже розпочинається осінній період, будуть дощі і зливи. Я цю заяву взяв на особистий контроль», - каже заступник голови Винниківської міської ради Олег Шевчук.


Теги: Львівобленерго, винниківчани, скарга, електромережі


Читайте також:
Коментарі
avatar