В Україні створено сайт зі списками сепаратистів
27.08.2014 11:47
Сайт Операція Метелик створено у першу чергу задля допомоги українським силовикам, зокрема тим, що чергують на блокпостах у зоні АТО.

«Щодня через блокпости намагаються вислизнути з території "народних республік" десятки та сотні  бойовиків та їх посібників під виглядом мирних мешканців. З кожним днем їхня чисельність збільшується. Це при тому, що переважної більшості з них немає в базах МВС та СБУ, тож при відсутності прямих доказів вини наші бійці пропускають на мирну землю всю ту погань.», - зазначають організатори сайту.

«Ми вирішили сворити на громадських засадах власну базу, у яку включаємо не тільки бойовиків, але й тих, хто їм симпатизує і може допомагати — як матеріально, так і інформаційно. За нашими розрахунками, наша база, що має мінімізовану мобільну версію (щоб солдати мали змогу користуватися нашим сайтом навіть в умовах поганого інтернету) суттєво зашкодить спробам сепаратистів вирватися з оточення, а також створювати диверсії на території, що не охоплена війною.

Також наш сайт буде корисним для людей, яким доводиться мати справу з біженцями із Донецької та Луганської республік. Волонтер, власник готелю, потенційний роботодавець або людина, що хоче здати квартиру біженцю, може перевірити його через пошук на нашому сайті. Можливо, цей біженець насправді терорист», - розповідають організатори

Також вони додають, що цей сайт та база терористів та їхніх спільників — це лише перша фаза проекту «Метелик». Надалі, при допомозі волонтерів з усіх регіонів України, ми плануємо перейти до наступної фази: відслідковувати судові процеси над затриманими сепаратистами, контролювати винесення їм справедливих вироків (що не завжди вирогідно, зважаючи на тотальну корумпованість судової системи) та приймати відповідні міри у випадку, якщо суд, міліція, СБУ або прокуратура намагаються звільняти терористів та їхніх посібників з обійм законодавства.

Джерело: http://portal.lviv.ua/

Теги: сепаратисти, інформація, терористи, Сайт


Читайте також:
Коментарі
avatar