Про що домовився Порошенко з Путіним у Мінську
27.08.2014 11:55
Президент України Петро Порошенко повідомив, що під час зустрічі у Мінську сторони домовилися про те, що негайно розпочнуться консультації прикордонних служб і начальників Генштабів Росії та України для встановлення контролю на українсько-російському кордоні та врегулювання ситуації на сході країни.

Про це він сказав у заяві для преси після низки сьогоднішніх зустрічей Мінську, повідомляє ТВІ.

"Було обговорено необхідність закриття кордонів України для переміщення техніки, найманців, боєприпасів. Досягнута домовленість, що негайно почнуться консультації прикордонників, метою яких буде забезпечення реалізації цієї домовленості", - зазначив глава держави.

Крім того, Порошенко додав, що було домовлено забезпечити режим консультацій між начальниками Генштабів і "також буде зроблена спроба забезпечити передумови мирного процесу".

Водночас, як зазначено у повідомленні Адміністрації президента України у твіттері, "досягнуто домовленості про забезпечення миру і свободи для громадян, які сьогодні незаконно утримуються". У російських СІЗО зараз незаконно утримують українську льотчицю Надію Савченко та українського режисера Олега Сенцова.

Напередодні президент України Петро Порошенко провів перемовини з Високим представником Європейського Союзу з питань безпеки і зовнішньої політики Кетрін Ештон, а також відбулася двостороння зустріч президента України Петра Порошенка з його російським колегою Володимиром Путіним. Зустріч двох президентів розпочалася після перемовин у форматі Україна-ЄС-Євразійська трійка, що відбулися 26 серпня у Мінську.


Теги: Петро Порошенко, переговори, Володимир Путін, мінськ


Читайте також:
Коментарі
avatar