Ахметову передадуть список того, що потрібно на фронт, або хай забирає «Шахтар» у Донецьк
27.08.2014 19:00
Активісти Центру забезпечення військових готують звернення до ФК «Шахтар» і його президента Ріната Ахметова стосовно того, щоб ФК виділив кошти на потреби бійців з Львівщини, які зараз несуть службу у зоні АТО. У зверненні буде подано перелік речей, які потребують солдати на передовій. Цей список формують у Центрі забезпечення військових, створеному за ініціативи «Народної Самооборони Львівщини» та громадсько-журналістського руху «Народний контроль».

Про це сьогодні, 27 серпня, на прес-конференції повідомив координатор громадсько-журналістського руху «Народний контроль» Андрій Мисик, - інформує Прес-служба Самооборони Львівщини.

«Мене обурює, що прості люди допомагають нашим солдатам, чим можуть, а олігархи стоять осторонь», – заявив він.

Зокрема, як уточнив Мисик, йдеться про донецького олігарха Ахметова, футбольний клуб якого зараз грає домашні матчі на «Арені Львів», а зарплата деяких футболістів цієї команди сягає 3-4 млн.

Якщо ж Ахметов не захоче йти назустріч львівським активістам, які збирають допомогу для армії, то, за словами Мисика, «нехай грає на своєму стадіоні в Донецьку, де час від часу стріляють».

Керівник «Народної Самооборони Львівщини» Валерій Веремчук додав, що Центр забезпечення військових, який організований «Народною Самообороною Львівщини» і громадсько-журналістським рухом «Народний контроль», уже залучив 10 млнгрн для закупівлі обмундирування, засобів захисту та інших необхідних речей для вояків у зоні АТО.

Допомога армії все ще залишається актуальною, більше того, з наближенням осені у військових з’являються нові потреби. А армійське керівництво у всьому, що не стосується постачання озброєння, покладається якраз на допомогу волонтерів.

За словами Валерія Веремчука, військовослужбовці зараз потребують теплий одяг (светри, куртки), термобілизну, флісові куртки, дощовики, якісні спальники, медикаменти, шоломи. Робити акцент саме на таких речах закликають благодійників волонтери Центру забезпечення військовослужбовців.

Фото: http://from-ua.com/

Теги: Валерій Веремчук, Андрій Мисик, Шахтар, Ринат Ахмєтов, Самооборона Львівщини


Читайте також:
Коментарі
avatar