Дмитро Ярош: "Просто зараз необхідно вводити військовий стан"
28.08.2014 15:58

В ексклюзивному інтерв’ю для Телеканалу новин "24" лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош розповів про ситуацію на сході України, роль бійців з його політичної сили, ставлення до Порошенка, майбутніх виборів та багато іншого.

"Дуже важливо, щоб Президент як головнокомандувач був послідовнішим у своїх вчинках. Просто зараз необхідно вводити військовий стан, бо це вже не АТО. Треба давати повноваження військовим керувати на звільнених територіях. Треба, щоб весь український народ жив за гаслом: все для України, от тоді ми переможемо", - вважає він.

На думку Яроша, час покаже, чи дали щось переговори Петра Порошенка з Володимиром Путіним, але сумнівається у доцільності переговорів з РФ.

"З Росією, більш ніж переконаний, ні про що домовлятися у принципі не можливо", - вважає він.

"Коли вони попадали у полон до "Правого сектору", у них відбувався вибух свідомості. Хлопці з них піджартовували: "Ти підеш на сніданок, ти підеш на вечерю". Але відношення було нормальне: їх годують, дають цигарки, воду. Вдається переконувати, що не так воно є, як показують", - сказав лідер "Правого сектору".

За словами Яроша, однозначно, що у новому парламенті немає бути антидержавних сил, таких як КПУ і регіоналів.

"Ми ще не прийняли рішення, чи підемо на вибори. Найкращі наші представники зараз на фронті, без тих хлопців ми навряд чи подолаємо якийсь бар’єр. Ми розглядаємо варіант, щоб декілька наших людей пішли у мажоритарні округи, нам треба політичне прикриття у тилу, адже нас спробують розірвати після війни 100%, ми це усвідомлюємо", - сказав він.


Теги: вторгнення, правий сектор, воєнний стан, ато, Дмитро Ярош


Читайте також:
Коментарі
avatar