Звернення винниківчанина Назарія Крисюка, добровольця 80-ї аеромобільної бригади ЗСУ
28.08.2014 17:43
Доброволець 80-ї аеромобільної бригади Збройних сил України винниківчанин Назарій Крисюк звернувся до своїх земляків на сторінці Винники сьогодні у Facebook.

Пропонуємо повний текст цього звернення:

Дорогі Винниківчани!

Ніхто крім нас» - ось з чого хочу почати свої слова до кожного українця, який сьогодні вболіває за нашу Батьківщину, боїться за нашу долю, за свою сім’ю та щиро готовий захищати всіх від нашестя зла та ненависті.

Ніхто крім нас» - гасло 80 бригади воєнно-дисантних військ України, яке як ніколи є актуальним в умовах справжньої війни з загарбником, воно проходить червоною ниткою по усіх 23-ох роках незалежності України. Кожен день, протягом усіх років нашої самостійності, ми межували між «ніхто крім мене» та «моя хата скраю». Результат вибору більшості, а це 99,99999%, нам відомий.

Відвідавши в липні Лисичанськ та Северодонецьк, я запитав себе: ЧОМУ?... Тільки одна відповідь: ніхто крім мене. Ситуація на Сході це видимий результат того, що твориться у всій країні та, головне, в кожному з нас. І у Львові, і у Винниках, - всюди йде війна. На Сході гинуть наші хлопці, тут же гине наша надія та віра. Не про корупцію, вседозволеність та інше йде мова, а за віру в найдорожче – в Україну, в себе, в те, що ми житимемо краще.

Я максимально гучно закликаю Вас всіх бути єдиними, відповідальними та припинити зневіру і байдужість. Не маємо права на це. Наш спільний фронт лежить у праці, а наша праця - перестати жити за стереотипом «моя хата скраю» і перетворитись у тих, хто живе за принципом «ніхто крім мене».

Байдужість – наш найбільших гріх, це путін в наших душах. Ми повинні його долати, і долати так швидко та так жорстоко, наскільки це можливо. Для нас не повинно існувати завтра. Завтра це уже надто пізно. 23 роки ми спали, спали у власній байдужості, заздрощах та нетерпимості. Час вставати та братися до важкої роботи – побудови власного дому.

Ніхто крім мене – це вибір вільних людей; це вміння брати на себе відповідальність; але це і також право дивитися гордо в очі своїх дітей; це вираження щирої любові до матері, дружини, друзів, України.

Слава Україні!

З вірою у Бога та Україну, Назарій Крисюк.


Теги: доброволець, передова, ато, Назарій Крисюк, звернення. патріотизм


Читайте також:
Коментарі
avatar