Історико-краєзнавчий музей м. Винники відвідали підопічні Львівського терцентру
30.08.2014, 11:55
27 серпня, для підопічних Личаківського відділення Львівського міського терцентру провели екскурсію в історико-краєзнавчому музеї м. Винники.

Учасники екскурсії дізнались, що у залі «Видатні люди» представлені речі, фототографії та документи особистостей, якими пишається наше місто: міністра віросповідань Огієнка, відомого громадського діяча В. Левицького, міністра УНР І. Липи, лікаря Я. Нагляка, письменниці К. Гриневичевої та М. Сопілка, істориків М. Керницького та М. Влох, оперної співачки О. Любич-Парахоняк, художників М. Федюк, І. Банах-Твердохліб, Т. Левків. Також експонуються знахідки з Винниківського замку, тютюнової фабрики, старовинні речі побуту, культові предмети.

На сьогодні музей налагодив тісні контакти та співпрацю з українською діаспорою в Канаді та Америці, а також з осередками обласних та регіональних товариств «Надсяння», «Холмщина», «Лемківщина», «Любачівщина» в Україні, - розповіли у Львівському міському територіальному центрі.

Джерело: http://lvivnews.net/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: експозиція, екскурсія, музей, терцентр

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...