"Рух" здобув важку перемогу над "Лапаївкою"
01.09.2014 11:15
У неділю, в останній день літа, на стадіоні ім. Богдана Маркевича винниківський "Рух" у матчі 15 туру Прем'єр-ліги Львівської області приймав ФК "Лапаївка".

Підопічні Романа Гданського з перших хвилин матчу захопили ініціативу і вже до 8-ї хвилини матчу м'яч два рази побував у сітці воріт гостей. І два рази асистентом і автором голів були два гравці - два асисти на рахунку Володимира Макара, і два рази ними результативно скористався кращий бомбардир Олег Шептицький.

Треба відзначити, що згодом тренер гостей замінив лівого захисника екс-рухівця Романа Шпирку, який на своєму фланзі ніяк не міг справитися зі швидким Макаром. Вийшов на заміну Роману ще один в минулому гравець "Руху" Олексій Родевич.

Після такого результативного початку матчу винниківські футболісти трохи збавили оберти, але і надалі контролювали хід гри у першому таймі, який так і закінчився з рахунком 2:0 на їхню користь.

Здавалося, що у другому таймі ніщо кардинально не зміниться і винниківчани легко доведуть матч до перемоги. Але не так-то було. Винниківські футболісти напевне теж вже думали про неважку перемогу і дещо розслабилися, а гості навпаки відповідально поставились до гри і перхопили ініціативу.

На полі винниківського стадіону знову з'явився кращий бомбардир "Руху" у позаминулому сезоні Ігор Мігалевський. Але тепер Ігор після виступів на стадіонах Польщі виступає за команду Лапаївки.

Вдалі заміни та настрій гравців Лапаївки змінили картину на полі. Гості все щастіше стали загрожувати воротам Шевчука і в середині другого тайму Олег Родевич розписався у воротах своїх колишніх одноклубників, скоротивши рахунок до мінімуму.

Весь час, що залишився до фінального свистка, на полі точилася напружена та нервова боротьба, але винниківчанам таки вдалося "дотягнути" до завершення матчу і здобути чергову пермогу.

Головний суперник "Руху" у боротьбі за перемогу у цьогорічному чемпіонаті соснівський "Гірник" також сьогодні здобув пермогу з рахунком 2:1 над львівським"Опором" і надалі у турнірній таблиці поступається винниківській команді трьома заліковими пунктами.

Результати решти матчів 15 туру та турнірну таблицю чемпіонату можна переглянути тут