У дитячій бібліотеці нові надходження
01.09.2014, 12:13
У минулий четвер, дитяча бібліотека міста Винники поповнилась новими книжками та журналами. Полиці манять блискучими обкладинками таких творів, як "Лола", "Шоколад із чилі", "Володар драконів"... Крім цього, старших читачів бібліотеки чекає 11 книжок серії "39 ключів", особливістю яких є те, що вони поєднали у собі кількох авторів. Молодших зацікавить серія книжок про маленьку відьмочку Тхнусію. Ці, та багато інших книжок, красуються на полицях бібліотеки, чекаючи цікавих читачів.

Не забула бібліотека і про найменшеньких своїх читачів. Їх чекають історії про кота з дивною кличкою "Сплет", де ілюстрацій, мабуть, більше, ніж самої історії. Також, журнали "Ангелятко" та "Ангеляткова наука". Чудові ілюстрації книжки Лідії Чарської "Казка про красу", не залишать байдужим, а численні журнали бібліотеки допоможуть кожному і собі навчитись малювати, досліджувати природу і не тільки та й просто весело та з користю провести вільний час. Отож, в новий навчальний рік - з новою літературою!

Софія Романюк

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: діти, дитяча бібліотека, Софія Романюк

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...