Російські спецслужби через соцмережі перейшли до нової інформаційної атаки
04.09.2014 18:31
Російські спецслужби та представники терористичної організації «ДНР» здійснюють інформаційні акції на шкоду інтересам України – навмисно сіють паніку серед користувачів соцмереж і поширюють неправдиву інформацію. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Зокрема, як йдеться у повідомленні, готуються фейкові дані про втрати серед військовослужбовців ЗСУ під час проведення Антитерористичної операції або перехід українських військових на бік терористів.

Такі матеріали зловмисники планують поширювати у соціальних мережах та відкритих інформаційних джерелах в Інтернеті.

Як зазнають у СБУ, метою іноземної спецслужби є ескалація суспільної напруги, підрив бойового духу українських вояків, поширення панічних настроїв серед їхніх рідних та близьких.

Для реалізації таких інформаційних спецоперацій масово реєструються фейкові профілі у соцмережах.

Лише в період з 22 до 25 серпня СБУ зафіксувала реєстрацію 820 нових профілів в одній із соцмереж – всі ці профілі були зареєстровані з 10 різних IP-адрес, прив’язаних до ТОВ в одному з районів м. Санкт-Петербург. При цьому «власники» профілів вказують та те, що начебто є мешканцями Києва, Львова та Харкова.

За словами радника голови СБУ Маркіяна Лубківського, Служба безпеки України у співпраці з громадськістю активно відстежує подібні акції з метою запобігти паніці в інформаційному просторі. «Ми закликаємо громадян поширювати лише перевірену і достовірну інформацію», – наголошує Лубківський.

Джерело: http://zik.ua/

Теги: соціальні мережі, пропаганда. Росія, фсб


Читайте також:
Коментарі
avatar