Двох автопорушників позбавили прав керування авто, - Володимир Почаєвець
05.09.2014 19:36
Протягом останніх кількох місяців активісти Винниківської сотні «Народної Самооборони» проводять спільні з працівниками УДАІ відпрацювання на дорогах міста. Проект координує керівник Винниківської Самооборони Володимир Почаєвець (фото).

За цей період вдалося затримати чимало порушників правил дорожнього руху, а працівниками ДАІ було складено низку протоколів про адміністративні правопорушення за ст.130 КУпАП (керування авто у нетверезому стані). Щодо двох порушників уже є судові рішення.

Так, в ході одного з відпрацювань на дорогах Винник, активісти громадського формування затримали місцевого бізнесмена Андрія Чорного, який керував автівкою, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. «На вимогу громадських активістів та інспекторів ДАІ він відмовився зупинити авто. То ж порушника довелося переслідувати», - розповідає Винниківський сотник Народної Самооборони Володимир Почаєвець, який безпосередньо брав участь у патрулюванні.

Завдяки оперативним діям Винниківських самооборонців, на порушника склали протокол про адміністративне правопорушення. Суд позбавив бізнесмена права керування автівкою. Щоправда пізніше апеляційна інстанція пом’якшила вирок, призначивши Андрію Чорному штраф у розмірі 4 тис. грн. «Ми будемо звертатися до прокурора області, аби не залишив цей прецедент без уваги, - каже Володимир Почаєвець. – Людина, яка дозволяє собі пити за кермом, ігнорувати вимоги міліції і погрожувати громадським активістам, заслуговує на жорсткіше покарання».

Тим часом апеляційна інстанція залишила в силі покарання для іншого порушника, О.Бодневича, якого активісти Винниківської Самооборони також затримали нетверезим за кермом та довели справу до суду. Так, поціновувала екстремальної їзди на 1,5 року позбавили права керувати автомобілем.

«Наші активісти будуть продовжувати відпрацювання і ловити порушників, - обіцяє Володимир Почаєвець. – Винниківчани мають почуватися безпечно на вулицях міста».

Юлія Кухар, Прес-служба Самооборони Львівщини


Теги: винниківчани, посвідчення водія, Народна самооборона, Володимир Почаєвець, ДАІ, патруль


Читайте також:
Коментарі
avatar