"Рух" без проблем розібрався з "Островом"
07.09.2014 20:49
Гра 16 туру Прем'єр-ліги Львіщини по футболу між командами ФК "Острів" та "Рух" Винники згідно календаря чемпіонату повинна була відбутися сьогодні у Чорному острові, але матч було перенесено у Винники по причині не дуже якісного стану газону на стадіоні господарів.

Рухівці, вийшовши на рідний стадіон в ролі гостей, не залишили номінальним господарям цього матчу ніяких шансів на те, щоб здобути бодай оде очко. З першої і до останньої хвилини гра, можна впевнено сказати, йшла в одні ворота. Винниківчани спокійно, не витрачаючи лишніх сил, на одному диханні провели два тайми матчу, в кожному з яких забили по три сухих м'ячі.

У першому таймі двічі відзначився кращий бомбардир "Руху" Олег Шептицький, ще один результативний удар на рахунку Андрія Кікотя. У другому таймі Роман Гданський провів цілий ряд замін. Після замін малюнок гри не змінився, і другий тайм і по якості гри, і по результативності був ідентичний першому. Два результативні удари Констянтина Деревльова та красень гол, з метрів двадцяти, у самісіньку дев'ятку від Святослава Козловського принесли "Руху" перемогу з рахунком 6:0.

Результати решти матчів 16 туру та турнірну таблицю чемпіонату Львівщини можна переглянути тут.


Теги: чемпіонат Львівщини, Острів, Рух


Читайте також:
Коментарі
avatar