Наступного тижня Порошенко запропонує "тимчасовий порядок" для Донбасу
10.09.2014 12:07
Україна не йде на жодні поступки у питанні своєї територіальної цілісності, а вже наступного тижня у Раду внесуть законопроект про особливий режим місцевого самоврядування на Донбасі.

Про це заявив у середу президент України Петро Порошенко, коментуючи підписання "мінського протоколу".

"Україна не зробила жодних поступок у питанні своєї територіальної цілісності та державного устрою", - запевнив президент.

Він наголосив, що протокол передбачає "відновлення та збереження суверенітету Україна на всій території Донбасу, в тому числі, і на території, яка зараз тимчасово контролюється бойовиками".

"Звертаю вашу увагу на те, що ні про яку федералізацію, ні про які відчуження в протоколі не йдеться. Такі утворення, як так звані "ЛНР" та "ДНР" в документі не згадуються взагалі", - сказав Порошенко

Як повідомляє Українська правда, за словами президента України, наступного тижня він внесе до Верховної Ради законопроект про тимчасовий порядок місцевого самоврядування у Донецькій та Луганській областях.

"Цей проект забезпечує мирне повернення цих районів під український суверенітет. І я просив би його підтримати, бо від цього залежить доля миру".

Фото: http://www.slovoidilo.ua/

Теги: Донбас, самоврядування, Петро Порошенко, особливий режим


Читайте також:
Коментарі
avatar