Винниківчанин зайняв третє місце на міжнародному пісенному конкурсі
10.09.2014 12:18
Міжнародний конкурс-фестиваль сучасної пісні та танцю «Кришталеві Грона» ім. Андрія Гріги приніс ще одну перемогу до колекції винниківчанина Богдана Іванця.

Про участь юного співака у престижному конкурсі, що відбувся у м. Виноградів, розповіла його керівник, педагог Будинку дитячої та юнацької творчості Тетяна Маркевич. «Богданчик співав на конкурсі пісні «Я Вкраїни син» з репертуару Павла Мрежука, «Мамині долоні» (автор Ігор Іванцьо), –    каже Т. Маркевич. – Мій вихованець вже не вперше демонструє співочий талант і наполегливість. Цього разу його відзначили третім місцем у молодшій віковій категорії (Група «Б»), наголосивши на професійному виконанні, гарному сценічному одязі, патріотичному характері».

Оцінювали конкурсантів музичні продюсери і педагоги з Грузії, Угорщини, а також із багатьох міст України – Києва, Ужгорода, Виноградова,  Луцька...

Під час фіналу відбувся вечір пам’яті члена спілки композиторів, педагога, засновника фестивалю «Кришталеві Грона» Андрія Гріги. Крім позитивних вражень і досвіду, Богдан Іванець отримав диплом, диск із піснями переможців конкурсу-2014, а також цінний приз – мультиварку.

«Вразила гостинність угорської сім’ї, в якій винниківчани мешкали протягом кількох днів конкурсу, – підсумувала Тетяна Маркевич. – Хочу подякувати батькам – Ользі та Юрію – за моральну і матеріальну підтримку Богданчика, адже у такий складний час їм було нелегко бути спонсорами поїздки на конкурс. Вони допомагають розвивати талант, і за це батьки заслуговують на найкращі слова».

Лариса Кубська, http://vynnyky.in.ua/


Теги: конкурс, пісня, Богдан Іванець, Тетяна Маркевич, Кришталеві Грона


Читайте також:
Коментарі
avatar