З підроблених поштових адрес ДФС розсилається шкідливе програмне забезпечення, - Міндоходів
15.09.2014 12:50
Останнім часом зафіксовано чергову спробу дискредитації органів Державної фіскальної служби України. З підроблених поштових адрес ДФС зловмисниками розсилаються електронні листи зі шкідливим програмним забезпеченням.

Про це сайту Винники Plus повідомили у Інформаційно-комунікаційному секторі ДПІ у Личаківському районі м. Львова ГУ Мін доходів у Львівській області.

Поштові скриньки kabminonline@minrd.gov.ua, nalogs_ki@minrd.gov.ua, nalogs@minrd.gov.ua, та nalogs_ua@minrd.gov.ua не зареєстровані на сервері електронної пошти ДФС України в мережі Інтернет, тобто не належать відомству.

Листи містять пропозицію ознайомитись з документами щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а додатки містять шкідливе програмне забезпечення. Ця інформація не відповідає дійсності.

Отримувачам листів рекомендується терміново повідомити про це Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України, СБУ та МВС України та надіслати їм зразки шкідливого програмного забезпечення.

Об’єктами масового ураження є не лише комп’ютери державних органів чи установ, а й громадян України. Просимо бути уважними та не відкривати подібних листів, йдеться у повідомленні відомства.

Фото: http://www.free-antivirus.co/

Теги: Міндоходів, податкова


Читайте також:
Коментарі
avatar