У Винниках обіцяють полагодити світлофор (ВІДЕО)
15.09.2014 15:19
На «Гарячу лінію Народного Контролю» звернувся житель м. Винники. Як повідомляє zik.ua, чоловік каже, що через те, що світлофор на центральній вулиці постійно виходить з ладу, їздити і ходити тут небезпечно.

Пан Іван часто їздить цією дорогою, тому до того, що світлофор може не працювати, вже звик. Їде тут дуже обережно. Але коли за кермом не місцевий водій, може й бути лихо.

«Дуже часто ламається світлофор, велика рідкість, коли він працює. А тут є поблизу школа, багато людей ходять. Водії їдуть і не знають, чи працює тут світлофор чи ні», – розповідає водій Іван.

«Коли світлофор ламається, я дуже обережно переходжу. Дивлюся, чи машина зупиняється, потім перевіряю, чи інша машина не жене», – розповідає школярка Ярина.

Обстеження світлофорів на вулиці Галицькій провели активісти Народної Самооборони спільно з журналістами та інспекторами ДАІ. Висновок: світлофор виходить з ладу через нестачу напруги. Місцеві комунальники обіцяють ситуацію виправити.

«Ми плануємо звести в однин загальний обліковий два світлофори на вул. Галицькій. І протягнути провід від них до нового джерела напруги», – каже директор ДП «Добробут» МКП «Винниківське» Олег Горинь.

U-HuEGz8cKc

Теги: винниківчани, світлофор, гаряча лінія, самооборона, народний контроль


Читайте також:
Коментарі
avatar