Винники погодили передачу колектора Львову, який спричиняє сморід у навколишньому середовищі
15.09.2014, 17:33
Винниківська міська рада погодила передачу територіальній громаді Львова напірного колектора, який протікає та спричиняє сморід у Львові.

Таке рішення ухвалили сьогодні  на позачерговому засіданні виконавчого комітету Винниківської міської ради, повідомляють Варіанти.

Львівська міськрада звернулася з проханням погодити передачу каналізаційного колектора від КНС-2 Винник до КОС м. Львова. У Львові порахували, що вартість ремонту колектора становить близько одного мільйона гривень. Винникам передали цей колектор, нібито на баланс, коли він був ще не готовий та не було схеми цього колектора, відтак Винники не могли взяти його у експлуатацію.

«В нас є виграні справи в судах, які підтверджують, що колектор не наш. Це рішення формальне, адже ми не передає зі свого балансу колектор, а просто ухвалюємо те, що Львівська міська рада бере на свій баланс колектор біля Винник» - коментує виникнувши ситуацію заступник голови м.Винник Олег Шевчук.

Нагадаємо, Львівська міська поскаржилась в прокуратуру та Екологічну інспекцію щодо порушення природоохоронного законодавства Винниківською міськрадою.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: колектор, міська рада, виконком, екологія, сморід, Олег Шевчук

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...