Верховна Рада України та Європарламент ратифікували Угоду про асоціацію
16.09.2014 14:24
Верховна Рада ратифікувала Угоду про асоціацію України з ЄС. За відповідний документ проголосувало 355 народних депутатів, повідомляє Еспресо.TV.

Документ синхронно затвердили народні депутати України, а також їхні колеги із Європарламенту. Синхронне голосування проходило в режимі телемосту.

"Вперше в історії нашого континенту мільйони людей повстали на боротьбу за право жити в європейській  спільноті. Унікальну можливіть надає УА. Її ратифікація відкриває шлях до всебічного  реформування України за европейськими ціностіми. Сьогодні Угода буде  одночасно ратифікована з ЄС. Цією угодою держава підкреслює свій вибір на користь майбутнього членства в ЄС", - заявив перед голосуванням Олександр Турчинов.

"Голосування за сьогоднішню ратифікацію  є цивілізаційним  вибором українців. Ми виправимо помилку , яка зроблена 350 років тому -  Украина це Європа і там сказав і зроби український народ. Під ціє угодою стоїть підпис всієї України і прикро, що вона скріплена кров'ю. Така плата за свободу за демократію і незалежність. Так зараз наші вояки  боряться на українську незалежність і цілісність держави. Підписання угоди і її ратифікації - це перший крок, це тільки початок великого європейсьткого шляху", - зазначив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Президент України Петро Порошенко у Верховній Раді підписав закон про ратифікацію угоди про асоціацію між Україною та ЄС.


Теги: парламент, асоціація, угода, верховна рада, ратифікація, ЄС


Читайте також:
Коментарі
avatar