"Рух" розпочав фінальний турнір ЧУ з перемоги (ФОТО+ВІДЕО)
17.09.2014 19:11
Сьогодні, 17 вересня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках відбулись матчі І туру фінального турніру чемпіонату України серед аматорських команд.

Першими о 13.30 розпочали свій поєдинок «Електроважмаш» з Харкова та «Колос» Ковалівка з Київської області. У першому таймі команда з Київщини володіла невеликою територіальною перевагою і на 39 хвилині відкрила рахунок у матчі. Після перерви харків'яни зуміли вирівняти гру, але зрівняти рахунок їм так і невдалося. Тож матч закінчився за мінімальної перемоги команди з Київщини.

Після закінчення першого матчу відбулося урочисте відкриття турніру. Зі вступними словами виступили перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко та Голова Львівської обласної федерації футболу Ярослав Грисьо. Після цього капітани команд урочисто підняли національний стяг, а всі присутні на стадіоні виконали гімн України. Невеличким концертом порадував глядачів народний ансамбль "Святослав".

О 16.30 на поле вийшли команди «Рух» (Винники) та «Балкани» (Зоря, Одеська обл.). На жаль перед матчем прийшла сумна звістка. На автодромі "Чайка" під Києвом загинув відомий футболіст Андрій Гусін. Тож матч розпочався з хвилини мовчання в пам'ять легендарного динамівця та одного з ведучих гравців збірної України недалекого минулого.

Перші 20 хвилин першого тайму гра проходила переважно у рівній боротьбі, гравці обох команд не ризикували, старалися грати "до вірного". І все-таки за такої гри рухівцям вдалося відкрити рахунок. На 23 хвилині після виконання кутового капітаном "Руху" Богданом Костиком першим на м'ячі опинився центральний захисник винниківчан Андрій Гурський і одним дотиком відправив круглого у ворота одеської команди.

Після цього у винниківчан було ще декілька моментів, щоб збільшити рахунок у матчі. Одного разу Олег Шептицький головою результативно завершив комбінацію партнерів, але арбітр зафіксував положення поза грою. Тож перший тайм так і завершився з мінімальною перевагою господарів турніру.

У другому таймі кардинальних змін у грі не відбулося. Винниківчани, маючи перевагу у рахунку, проводили гострі атаки, але більше старалися строго зіграти в обороні. Одесити також провели декілька небезпечних атак на ворота Шевчука і навіть двічі зуміли розписатися у його воротах, але у двох випадках арбітри фіксували положення поза грою. Тож другий матч турніру закінчився з таким рахунком, як і перший. 1:0 - перша перемога «Руху» на турнірі.

Треба відзначити, що весь матч в одеській команді провів відомий футболіст київського «Динамо» та одеського «Чорноморця» Олександр Косирін, а у другому таймі вийшов ще один легендарний футболіст одеського «Чорноморця», а тепер граючий тренер команди «Балкани» Валентин Полтавець (фото нижче).

«Рух» (Винники) – «Балкани» (Зоря) 1-0 (1-0)

«Рух» (стартові склади): Шевчук, Романюк, Гурський, Іванський, Дикий, Костик, Сергєєв, Деревльов, Макар, Баглай, Шептицький

«Балкани» (стартові склади): Паламарчук, Д. Пархоменко, Саламаха, Златов М., Ільницький, Гаврилюк, Опря, Златов М., Урсуленнко, Райчєв, Косирін.

Гол: Гурський, 23

Арбітр: Нізола А.В. Асистенти: Синишин Ю.Т.; Лаврів О.І. (всі - Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр: Кальонов О.О. (Львів)

Спостерігач арбітражу: Циганков О.Д. (Тернопіль)

Турнірні таблиці, результати матчів, та календар ігор фінальних турнірів можна переглянути тут.