"Рух" вдруге поспіль вийшов у фінал чемпіонату України (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
20.09.2014 19:02
Винниківський "Рух" другий рік поспіль виходить у фінал Чемпіонату України серед аматорських команд. Минулого року рухівці поступилися у фіналі оржівському "ОДЕКу" тільки за результатами післяматчевих пенальті.

Сьогодні у матчі останнього туру фінального турніру "Руху" для стопроцентного попадання у фінал потрібно було мінімум зіграти у нічию з командою з Київщини "Колос" Ковалівка. Супернику потрібна була тільки перемога з різницею м'ячів не менше двох і сприятливий результат матчу "Електроважмаш" – "Балкани", який відбувався у той самий час у Дублянах.

Весь матч, який проходив за справжньої осінньої дощової погоди, з першої і до останньої хвилини тримав у напрузі глядачів, які зібралися на стадіоні ім. Богдана Маркевича. За рівної боротьби, лише на останніх хвилинах першого тайму винниківчани двічі могли відкривати рахунок, але м'яч з напрочуд вигідних моментів оминав ворота суперника.

У другому таймі картина гри не змінилася, така ж напружена боротьба, як і у першому. І всеж за такої гри винниківчани і у другому таймі були ближчими до того, щоб здобути перемогу. Володимир Макар двічі міг зняти напругу у матчі. Одного разу нападник "Руху" дивом не влучив у ворота, замикаючи простріл Олега Шептицького, в іншому епізоді вийшов на побачення з воротарем суперника, але пробив і вище нього і вище воріт. На відміну від винниківчан футболісти з Київщини за весь матч особливо гострими моментами не відзначилися, хоча дали справжній бій господарям фінального турніру. Матч так і закінчився нульовою нічиєю, яка у друге поспіль дала винниківській команді путівку у фінал.

Другим фіналістом стала команда АФ «П’ятихатська», яка зіграла у нічию 1:1 з "Зорею" Білозір'я. Вирішальний поєдинок пройде 4-го жовтня. Місце його проведення буде визначено пізніше.

Всі результати останнього туру фінальних турнірів та тутрнірні таблиці у групах А і Б можна переглянути тут.