Компанія «Фармпланета» відкрила у Винниках новий логістичний комплекс
23.09.2014 13:54
Сучасний логістичний комплекс компанії «Фармпланета», який розташований у Винниках, дозволяє доставляти, зберігати і відвантажувати в місяць більше 3 млн упаковок медичних препаратів, або близько 40 млн. упаковок на рік.

Завдяки цьому аптечні мережі не лише Львівської області, а й усього Прикарпаття будуть краще забезпечені широким асортиментом вітчизняної і зарубіжної фармацевтичної продукції.

Як відзначає директор з логістики компанії «Фармпланета» Євген Никушин, новий комплекс буде сприяти підвищенню якості фармацевтичного обслуговування в регіоні, оперативному реагуванню на потреби клієнтів, забезпеченню людей необхідними ліками. За його словами, вже сьогодні спостерігається значний інтерес аптечних мереж до можливостей нових складських потужностей.

Логістичний комплекс обладнаний у відповідності з усіма міжнародними стандартами. Склад має спеціальну вентиляцію та холодильні установки для зберігання лікарських засобів, особливо чутливих до температурного режиму.

Новий комплекс - це і нові робочі місця. Зараз на складі працевлаштовані близько 40 осіб: комплектовщики, контролери, оператори, що мають досвід роботи в основному у фармацевтичній та медичній галузях.

Перші відвантаження продукції з нового складу відбулися напередодні Дня фармацевта.

Довідка:

Компанія «Фармпланета» - експерт на фармацевтичному ринку, національна сервісна компанія, що надає повний комплекс послуг: реєстрація, логістика, маркетинг і просування, дистрибуція лікарських засобів, виробів медичного призначення, косметики, біологічно активних добавок. Входить до ТОП-5 лідерів - дистрибюторів фармацевтичного ринку України. Серед партнерів компанії понад 300 великих виробників. «Фармпланета» просуває власні бренди: «Сітопростат», «Гепаназе», «Декліманс», «Сайленор», «Апіпропосол», DryVir («ДрайВір»), «Трібустім», «Венода», а також є офіційним дистриб'ютором продукції зарубіжних виробників : «Алфлутоп», «Кармінативум Бебінос», «Дентинокс-Гель Н», «Мікожинакс», «Головата», «Фоліо», «Неокаріпазім-400», «Інфасурф», «Арпефлю», «ГелоМиртол», «ГелоМиртол Форте », киснева вода VitaoxyV, засоби по догляду за шкірою Себамед (« Себамед »).

Джерело: http://www.pharmplanet.com.ua/

Теги: Аптека, компанія, аптечний склад, Логістика, Фармпланета, ліки


Читайте також:
Коментарі
avatar