«Народний контроль» закликав громадські організації Львівщини підтримати на виборах Володимира Парасюка
24.09.2014 16:22
Громадсько-журналістський рух “Народний контроль” звернувся до громадських організацій Львівської області із закликом підтримати сотника Майдану, командира роти батальйону «Дніпро-1», самовисуванця в кандидати в народні депутати Володимира Парасюка на виборах у 122, Яворівському, в.о.

Про це повідомляє прес-служба громадсько-журналістського руху «Народний контроль».

Новий парламент потребує нових облич, депутатів, які безкомпромісно здолають корупцію, які готові послідовно відстоювати проєвропейський курс України, а також не зрадять і захистять інтереси пересічних українців. Рішучі зміни в державі можливі лише тоді, коли народні обранці відчувають потужну підтримку громадськості, діють в безпосередньому контакті з нею, - сказано у зверненні.

“Володимира Парасюка не потрібно представляти мешканцям Яворівщини та Жовківщини. Важливо, натомість, наголосити, що він відмовився від того, щоб попасти в парламент за списками політичних партій, сховавшись за спини інших політиків.  Він йде на вибори як самовисуванець, бо переконаний в тому, що ідеї  Майдану важливіші, ніж декларації будь-яких політичних партій.

Саме тому вважаємо нашим обов’язком підтримати кандидатуру Володимира Парасюка на виборах у 122, яворівському,  виборчому окрузі і закликаємо громадські організації та активістів Майдану Львівщини зробити це”, - наголошено у зверненні.

Журналістсько-громадський рух «Народний контроль»,  створений за ініціативи журналіста Дмитра Добродомова, який кандидує у народні депутати як самовисуванець  у 115, сихівському, в.о.

“Народний контроль” задекларував пітримку Володимиа Парасюка на виборах одразу ж після того, як стало відомо, що він прийматиме в них участь як самовисуванець, відмовившись від підтримки політичних партій.

“Те, що Володя Парасюк пішов самовисуванцем – це ще раз доводить, що у нього є принципова позиція”, – вважає Дмитро Добродомов.

Володимир Парасюк раніше розповів, що йому, як і лідеру “Народного контролю” журналісту Дмитрові Добродомову, чи багато партій пропонували прохідні місця у списках. Мовляв, хочуть бачити у свої лавах молодих політиків.

Однак командир роти батальйону «Дніпро-1» не погодився, адже відчував за цим всім приховані корисні мотиви, тож і вирішив йти у парламент  як самовисуванець.


Теги: вибори, Володимир Парасюк, народний контроль


Читайте також:
Коментарі
avatar
Добродомова канал ЗІК зареєстрований на Кіпрі там саме, де компанія Ахметова, яка отримала 40 мільйонів доларів від компанії Чорноморнафтогаз.
avatar