Обама: «Ми заставимо Росію заплатити за агресію проти України»
24.09.2014 19:16
Президент США Барак Обама заявив, що Сполучені Штати Америки змусять Росію заплатити за агресію проти України.

Про це Обама сказав у своєму виступі в Генеральній асамблеї ООН, повідомляє Gazeta.ua.

В цілому президент США торкнувся основної теми сучасного світу - від необхідності спільної боротьби з епідеміями до мирного процесу на Близькому Сході.

Значну частину своєї промови він присвятив Росії та Україні. Обама нагадав, що "всі держави - ​​і великі і малі - повинні відповідально дотримуватися і домагатися виконання міжнародних норм".

"Ми зібралися тут, оскільки наші попередники зрозуміли, що ми можемо виграти більше за рахунок співпраці, а не завоювань" - зазначив він і нагадав, що після закінчення Другої світової війни був створений світопорядок, заснований на дусі мирного співіснування.

"Дії Росії в Україні кинули виклик цьому повоєнному порядку, - сказав президент США. - Ось факти. Після того як народ України розпочав протести і закликав до реформ, їх корумпований президент втік. Проти волі уряду в Києві був анексований Крим. Росія направила зброю в східну Україну, підживлюючи агресивних сепаратистів, і в результаті цього конфлікту були вбиті тисячі людей. Коли цивільний авіалайнер був збитий з території, яку контролюють ці маріонетки, вони багато днів відмовлялися надати доступ до місця аварії. Коли Україна почала відновлювати контроль над своєю територією, Росія припинила зображати, що просто трохи підтримує сепаратистів, а направила свої війська через кордон".

Президент США заявив: "Ми заставимо Росію заплатити ціну за агресію і будемо протистояти брехні правдою".

Фото: http://ukr-online.com/

Теги: США Барак Обама, Агресія, Росія, ООН


Читайте також:
Коментарі
avatar