"Я завжди вважав, що Мирон Маркевич - тренер №1 в Україні", - Коломойський
28.09.2014 10:58
Незважаючи на успіхи команди "Дніпро" Ігор Коломойський запевняє, що йому зараз не до футболу. Він взагалі вважає, що зараз українські клуби в нерівних умовах і взагалі проведення чемпіонату цього року можна було б і скасувати.

"Зараз на рахунок футболу у мене подвійні почуття. З одного боку я розумію, що є футбол, команди та інше, але настрій зовсім футбольний. За великим рахунком, нам першими в Україні доводиться приймати поранених і загиблих, а футбол - це свято життя . Можливо, життя продовжується, але мені здається, що якісь речі треба було скасовувати або навіть весь ось цей чемпіонат недоцільний. Я думаю в липні треба було і не починати його взагалі", - ділиться настроєм власник "Дніпра" Ігор Коломойський.

Хоча у його команди справи йдуть непогано, останні кілька матчів команда виграла, а після розгрому донецького "Олімпіка" "Дніпро" забезпечив собі відрив від суперників і з влаштувався на першому місці турнірної таблиці, Ігор Коломойський всі ці досягнення приписує новому тренеру і плутанині у чемпіонаті.

"Я завжди вважав, що Мирон Маркевич - тренер №1 в Україні (та й не тільки в Україні) і завжди хотів бачити його у своїй команді. Я радий, що зараз він тренує "Дніпро", але на жаль, зараз не найкращий час для українського футболу", - цитує Коломойського Gazeta.ua.

Фото: http://ipress.ua/

Теги: Дніпро, Ігор Коломойський, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar