Найбільше мешканці Винник вмирають від серцево-судинних захворювань
02.10.2014, 13:25
За інформацією завідувача винниківського поліклінічного віділення Надії Жигало, за дев’ять місяців цього року всього у місті померло 112 осіб, з них 88 – від серцево-судинних захворювань, що становить 78, 5 відсотків! На обліку є 8 350 хворих, у 360 – вперше виявлені такі захворювання.

За словами Надії Жигало, причинами серцево-судинних захворювань є порушення діяльності серця і кровоносних судин. До числа цих захворювань входять ішемічна хвороба серця, гіпертонія (усі форми), хвороби периферичних артерій, вроджені вади серця, серцева недостатність та ін. Факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань є вживання тютюну, відсутність фізичної активності, ожиріння та недостатнє споживання овочів і фруктів.

Потрібно пам’ятати, що що серцевий напад частіше виникає в людей у пригніченому психічному стані. Тому медики радять уникати стресів, не курити, не вживати надмірно алкогольні напої, слідкувати за харчуванням і займатися фізичними вправами, за необхідності звертатися до лікаря.

Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: смертність, Надії Жигало, поліклініка, хвороба, профілактика

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...