Порошенко у Львові прийняв рішення підписати закон про люстрацію
03.10.2014, 18:43
Президент України Петро Порошенко підписав закон про люстрацію. Про це у своєму Twitter повідомив прес-секретар президента України Святослав Цеголко, передає Еспресо.TV.

"Порошенко: я прийняв рішення підписати закон. Люстрації бути! Держапарат буде очищено від агентів КДБ і верхівки Партії регіонів", - цитує Цеголко слова президента.

"Я дуже уважно вивчив проект Закону "Про очищення влади" у тій редакції, в якій минулого тижня його ухвалила Верховна Рада. Він не є досконалим, є дуже проблемним. Значна частина людей без вини змушені змиритися і пройти інколи принизливу процедуру. Я не в захваті від цього, я бажав би кращого. Але в цих умовах люстрації бути, і закон буде підписано", - йдеться в повідомленні прес-служби президента на офіційному сайті.

За словами Петра Порошенка, він прийняв рішення підписати Закон про люстрацію через необхідність очищення всього державного апарату. "Впевнений, що позитивного в цьому законі все ж більше, і що Україна буде кращою", - заявив Президент.

Президент наголосив, що будуть вивчені рекомендації Венеціанської комісії, Конституційного суду, рішення ЄС щодо гармонізації українського законодавства, рішення Ради Європи, рекомендації Європейського суду з прав людини. "Як Президент не маю права ігнорувати. Але ми за об’єднання країни, і люстрація відбудеться", - відзначив глава держави.

Президент не виключив можливості, при наявності зауважень Венеціанської комісії та Конституційного суду, внесення змін в цей закон.

Нагадаємо, 16 вересня Верховна Рада ухвалила законопроект "Про очищення влади". 

25 вересня спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов підписав закон про люстрацію.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Петро Порошенко, закон, Люстрація

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...