В українській армії буде нове привітання - «Слава Україні - Героям слава»
09.10.2014, 11:54
У Верховній Раді зареєстровано проект закону, що передбачає зміну порядку виконання військового вітання. Авторами ініціативи стали народні депутати від «Свободи» Олег Тягнибок, Ігор Кривецький, Олег Бондарчук та Юрій Сиротюк. Зокрема, народні обранці пропонують «замість окупаційних штампів» затвердити на рівні Збройних Сил традиційне вітання «Слава Україні - Героям слава».

Як повідомляє inforesist.org, цією фразою Тягнибок і його соратники хочуть замінити ті, які використовуються у відповідь при військовому вітанні, поздоровленні і прощанні. Крім того, у військових привітаннях слово «товариш» у всіх відмінках і числах пропонується замінити словом «пан» у відповідному відмінку і числі. В пояснювальній записці до законопроекту «свободівці» відзначили, що в умовах «воєнного конфлікту з Російською Федерацією збереження радянських рудиментів негативно впливає на патріотичний дух».

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: законопроект, Олег Тягнибок, верховна рада, Слава Україні, армія, вітання

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...