"Рух" ще на крок наблизився до чемпіонства у Прем'єр-лізі Львівщини
12.10.2014 16:39
Винниківський "Рух" зробив ще один крок до чемпіонства у Прем'єр-лізі Львівщини. Трьома сухими м'ячами у ворота "Гірника" з Ново-Яворівська у матчі 20-туру, який відбувся  у Винниках, підопічні Романа Гданського сповна реваншувалися за прикру поразку у першому колі з рахунком 0:1.

Матч, який відбувся у неділю, 12 жовтня, за чудової погоди бабиного літа на цей раз ніякого несподіваного результату не приніс. Вже на 5 хвилині першого тайму гості були змушені виймати м'яча з власних воріт. Володимир Макар пройшов по правому фланзі атаки і зробив відмінну передачу у район воротарського майданчику, якою майстерно скористався Олег Шептицький, головою вколотивши м'яча у сітку воріт гостей.

Після забитого м'ча господарі і надалі продовжували натиск на ворота гостей, та і моментів для того щоб збільшити рахунок ще у першому таймі у них було чимало. Тільки Олег Шептицький ще мінімум двічі міг збільшувати свій бомбардирський рахунок, але в обох випадках відмінно зіграв воротар "Гірника". Одного разу після удару Олега головою з метрів чотирьох голкіпер чудом парирував м'яча, а згодом не дав скористатися Олегу виходом один на один. Мали непогані шанси у першому таймі Андрій Гурський та Володимир Макар.

Треба відзначити, що за відчутної територіальної та ігрової перваги господарів у гостей у першому таймі також був чудовий момент, щоб зрівняти рахунок. В одній з контроатак гравець "Гірника" вирвався на побачення з Шевчуком, але невдало пробив і м'яч став легкою здобиччю голкіпера "Руху". За рахунку 1:0 на користь господарів команди і пішли на перерву.

У другому таймі малюнок гри не змінився, рухівці вдало комбінували, а їхні атаки постійно тримали у напрузі захист і воротаря гірників. Гості зрідка виривалися в контроатаки, але довести їх небезпечних моментів їм заважали злагоджені дії господарів.

Перевага винниківчан принесла свої плоди і матеріалізувалася у два забитих м'ячі. На 78 хвилині матчу Володимир Макар вирвався на побачення з воротарем гостей і вміло переграв його направивши м'яча у ворота, а через дві хвилини після швидкої контроатаки з передачі Віталія Дмитруха дубль у матчі оформив Олег Шептицький. Більше голів у цьому матчі команди не забивали. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу "Руху" з рахунком 3:0.

Після цієї перемоги "Рух" знову одноосібно очолив турнірну таблицю Прем'єр-ліги Львіщини.

Закінчення сезону для винниківської команди буде напруженим. У чемпіонаті області "Руху" залишилось зіграти три матчі і всі з лідерами турніру. Один матч рухівці зіграють у Винниках з ФК "Демня" і два на виїзді, з ФК "Самбір" та з головним конкурентом у боротьбі за золоті нагороди соснівським "Гірником. А вже у четве, 16 жовтня, винниківська команда вирушає у Вінницю, де у п'ятницю у фінальному матчі чемпіонату України серед аматорських команд зутрінеться з командою АФ "П’ятихатська".

Теги: Рух Винники, Гірник Ново-Яворівськ, чемпіонат Львівщини