У Винниках 25 сімей вже понад два десятки років не можуть отримати виділені їм колись земельні ділянки
13.10.2014 17:35
На папері земельні ділянки, які отримали винниківчани більше двох десятків років тому, існують і вони їхні, а користуватися ними містяни не можуть. На шляху до отримання землі стоїть чимало перешкод. Люди вже вкотре прийшли до винниківської міської ради, аби нагадати про свою проблему та сказати, що все ж чекають на її вирішення.

«Це приклад катастрофічної ситуації відношення місцевої влади до людини. За це має бути не тільки адміністративна відповідальність, але й велика моральна відповідальність. Люди поневіряються більше двадцяти років, тому що ніхто і не збирався, і не хотів вирішувати їхню проблему. Проблему людини має вирішувати держава чи місцева влада. Бо це для неї абсолютний пріоритет. Якщо є конфлікт між людиною і державою, то завжди права людина»,- вважає колишній віце-прем’єр України Іван Васюник, запрошений на громадські слухання цього питання.

Понад годину гострих дискусій - й шлях до розв’язання проблеми знайшли. І вже за півроку-рік можна буде поставити крапку в земельному конфлікті, що тягнеться десятиліттями.

«В тому і полягає відповідальність кожного з нас. Кожен з нас відповідальний за рішення проблеми, що стосується як держави, так і безпосередньо нас. Треба тільки не падати духом, треба об’єднуватися. І тоді ми всі свої справи зробимо, - від маленької справи виділення землі, ремонту садочка, до нашої великої державної української справи. Бо ніхто за нас їх не зробить», - переконаний Іван Васюник.

Джерело: http://www.varianty.net/

Теги: земельна ділянка, міська рада, Іван Васюник, винниківчани


Читайте також:
Коментарі
avatar