Українські науковці розробили унікальну вакцину від раку (ВІДЕО)
14.10.2014, 17:01
У київській лабораторії розробили унікальну вакцину для онкохворих українців. Тут розробляють ін’єкції індивідуально. Про це повідомляють "Факти" ICTV.

Співробітники Національного інституту раку спільно з колегами з інституту експериментальної патології онкології взялися за розробку та клінічні дослідження протипухлинних вакцин кілька років тому.

Тепер, коли унікальний препарат випробували на собі 120 пацієнтів, медики впевнено заявляють – недужі на рак можуть жити довго.

Препарат виготовляють одразу після операції - з видаленої злоякісної пухлини та крові хворого.

«Ми прооперували хворого, взяли пухлину, взяли кров, отримуємо дендритні клітини і робимо вакцину. Ми отримали дуже хороші результати - збільшення виживання на 25-30%», - каже президент асоціації онкогінекологів України, головний позаштатний онкогінеколог МОЗ України Людмила Воробйова.

Кількість хворих на рак зростає, а хвороба «молодшає». У середньому 170 тисяч українців щороку чують страшний діагноз.

Остаточно удосконалити рятівний біопрепарат київським медикам вдалося після того, як три роки тому американський вчений відкрив особливі дендритні клітини.

Тепер українська вакцина працює проти метастазів і рецидивів. Ось тільки починати курс лікування потрібно заздалегідь.

Біопрепарат вводять після основного лікування внутрішньовенно 5 разів на рік із перервами.

Медики кажуть: побічні ефекти - мінімальні. Та й собівартість індивідуальних ліків в десятки разів нижча за курси хіміотерапії.

Але щоб українську розробку змогли отримати всі хворі, потрібно закінчити реєстрацію препарату. А для цього, бідкаються медики, держава ще не має нормативної бази.

Фото: http://politikus.ru/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Рак, медицина, захворювання, науковці, онкологія, вакцина, вчені

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...