На "Стіну" з Росією Міжнародні інституції виділили 500 млн грн
15.10.2014 14:54
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Україна реалізує проект “Стіна” протягом трьох років і отримає на нього міжнародну допомогу в розмірі 500 млн грн. Про це повідомляє Канал новин 24.

Ми отримуємо на даний момент допомогу у фінансуванні облаштування державного кордону по 15 міжнародних проектах. Загальний обсяг фінансування – 500 млн грн, - сказав Яценюк в середу в Харківській області після ознайомлення з облаштуванням кордону біля пропускного пункту "Гоптівка".

За його словами, основна сума коштів надійшла від Європейського Союзу (а це 235 млн грн): “Ще не використано жодної копійки. Ми оголошуємо публічний тендер, активні роботи почнуться після завершення тендера. До кінця року тендер закінчиться", - сказав Яценюк.

За словами Яценюка, зараз облаштування кордону проходить за кошти, виділені безпосередньо Державній прикордонній службі України. Загальний обсяг коштів, які вони використовували, становить 7 млн ​​грн.

Прем'єр-міністр також нагадав, що відповідно до рішення уряду, проект облаштування кордону має бути реалізований протягом 3 років.

Фото: http://www.volynnews.com/

Теги: Україна, Арсеній Яценюк, кордон, Стіна, Росія


Читайте також:
Коментарі
avatar