Без «Стіни» Україна не отримає безвізовий режим з ЄС, - Яценюк
15.10.2014 15:20
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що реалізація проекту облаштування державного кордону з Російською Федерацією потрібна для отримання безвізового режиму з Європейським Союзом.

«Кому не подобається «Стіна», може називати цей проект «Європейський вал», це – облаштування східного кордону Європейського Союзу. Навіщо нам проект «Стіна» або «Європейський вал»? Безвізовий режим. Ніхто безвізового режиму не дасть, якщо немає кордону», – заявив А.Яценюк у середу в Харківській області після ознайомлення з облаштуванням кордону поблизу пропускного пункту «Гоптовка».

Він зазначив, що реалізація проекту має ще низку важливих завдань, як-от зупинка нелегальної міграції, зупинка диверсійних груп, зупинка контрабанди, зупинка переміщення зброї та радіоактивних матеріалів. Крім того, облаштований кордон виконує першу лінію оборони.

«Таке облаштування державного кордону передбачає формування першої лінії оборони. Воно виконує військову функцію. Це – запорука безвізового режиму, це запорука того, як зупинити диверсантів і дати можливість українським збройним силам отримати перший рубіж України проти агресора, яким є Російська Федерація», – наголосив А.Яценюк.

Він також зазначив, що уряд вважає реальне облаштування держкордону основним завданням.

Джерело: http://zik.com.ua/
Фото: http://interfax.com.ua/

Теги: Арсеній Яценюк, кордон, прем'єр, ЄС, Росія, Україна, асоціація, Стіна


Читайте також:
Коментарі
avatar