Онлайн трансляція: "Рух" Винники - АФ "П'ятихатська" 1:0 (матч завершився)
17.10.2014 14:23

Онлайн трансляція чемпіонату України серед аматорів 2014  АФ "П'ятихатська" ​ - "Рух" Винники.

Автор: Олександр Дем'янчук, UA-Футбол

17 жовтня 2014, пятница. 13:55

Чемпіонат України серед аматорів 2014. Фінал

17.10.2014 м. Вінниця Центральний стадіон 14.00

АФ "П'ятихатська" ​ - "Рух" 0:1

Арбітр: Бойко С.М. Асистенти арбітра: Дашко О.В. Вишневський Ю.І. (всі - Київська обл.) Четвертий арбітр: Міськов В.П. (Вінниця)

Спостерігач арбітражу: Бурмич В.Я. (Хмельницький)

Склади команд:

АФ "П'ятихатська": Бобров, Пащенко, Сафонов, Мамонов, Бриль, Коляда, Батраченко, Ніколайчук, Скоцький, Білоусов, Фальковський

Тренер: Переверзій Руслан

"Рух" Винники: Шевчук, Романюк, Гурський, Іванський, Дикий, Костик, Кікоть, Деревльов, Макар, Козловський. Шептицький О.

Тренер: Гданський Роман

1-10 хвилини: Гра точиться переважно в центрі поля. Команди намагаються нащупати слабкі сторони одна в одної, але поки що безрезультатно.

11 хвилина: П'ятихатська забиває м'яч, але арбітр матчу Сергій Бойко відміняє гол. Офсайд був надто очевидним.

19 хвилина: ГОЛ!!! Олег Шептицький вискочив з позиції правого інсайда і не зближуючись з голкіпером невідпорно пробив. 0-1, Рух (Винники) відкриває рахунок !

20-25 хвилини: Гра заспокоїлась. Команди переважно прцюють в центрі поля.

30 хвилина: Перше попередження в матчі отримує Андрій Кікоть (Рух).

30-40 хвилини: Команди провели декілька небезпечних атак, що викликало бурю емоцій серед вдолівальників. Слава Україні ! - Героям Слава ! котиться стадіоном.

Перший тайм завершився: 1:0 на користь "Руху".

46 хвилина: Розпочася другий тайм матчу.

Заміна в складах обох команд. У П'ятихатської замість Скоцького на поле вийшов Артюх, а в Руха Козловсього замінив Баглай.

55 хвилина: Жовту картку в Складі Руху отримав Гурський.

60 хвилина: Замість Білоусова на поле вийшов Хорольський (П'ятихатська).

Гра стає досить жорсткою, багато стиків та відповідно стандартних положень.

Серія замін у складі обох команд. У Руху замість Кікотя на поле виходить Сергєєв, а у П'ятихатській Бриля замінює Янюк.

Сергєєв, який щойно вийшов на заміну отримав травму і на поле замість нього з'явився Бойко (Рух).

Арбітр компенсував 4 хвилини до основного часу матчу.

Як не парадоквально, але в останні хвилини матчу більше атакує Рух.

Звучить фінальний свисток. Рух (Винники) - Чемпіон України серед аматорів 2014 року.