"Рух" - Чемпіон України серед аматорських команд!!! (ВІДЕО)
17.10.2014 15:22
Винниківський "Рух" вперше у своїй історії став Чемпіоном України з футболу серед аматорських команд! Сьогодні у Вінниці на центральному стадіоні міста о 14.00 відбувся фінальний поєдинок чемпіонату між винниківським "Рухом" та командою з Кіровоградської області АФ "П'ятихатська".

Перші 10 хвилин першого тайму команди намагалися нащупати слабкі сторони одна в одної, гра переважно точилася між двома штрафними майданчиками суперників.

На 11 хвилині матчу м'яч опинився у воротах "Руху", але за очевидного положення поза грою, арбітр не зарахував взяття воріт. А вже на 19 хвилині кращий бомбардир "Руху" Олег Шептицький вискочив з позиції правого інсайда і не зближуючись з голкіпером невідпорно пробив. Голкіпер "П'ятихатської" був безсилим, рахунок у матчі став на користь винниківської команди.

Цей гол став переможним для винниківчан. Надалі на полі точилася справжня чоловіча боротьба, суперник "Руху" не здавався і старався вирівняти становище. Але як не парадоквально, в останні хвилини матчу більше атакував "Рух" і впевнено довів матч до перемоги.

Вітаємо "Рух" із золотими медалями чемпіонату України!!! Так тримати!!!


АФ "П'ятихатська" ​ - "Рух"Винники 0-1

Гол: 19, Олег Шептицький

Арбітри: Бойко С.М. Асистенти арбітра: Дашко О.В. Вишневський Ю.І. (всі - Київська обл.) Четвертий арбітр: Міськов В.П. (Вінниця)

Спостерігач арбітражу: Бурмич В.Я. (Хмельницький)

АФ "П'ятихатська": Бобров, Пащенко, Сафонов, Мамонов, Бриль (65, Янюк), Коляда, Батраченко, Ніколайчук, Скоцький (46, Артюх), Білоусов (60, Хорольський), Фальковський

Тренер: Переверзій Руслан

"Рух" Винники: Шевчук, Романюк, Гурський, Іванський, Дикий, Костик, Кікоть (65, Сергєєв, 70, Бойко), Деревльов, Макар, Козловський (46, Баглай), Шептицький О.

Тренер: Гданський Роман

Попередження: Кікоть, 30; Гурський, 55.

Фото: http://vgolos.com.ua/

Теги: Рух, чемпіонат аматорів, Рух Винники, АФ П'ятихатська


Читайте також:
Коментарі
avatar