"Карпати" на останніх доданих хвилинах виривають перемогу (ВІДЕО)
19.10.2014 18:59
Львівські "Карпати" на протязі всього матчу володіли територіальною та ігровою ініціативою. Були  у львів'ян, як у першому так і другому таймі хороші моменти, щоб вразити ворота маріупольців, але до закінчення основного часу табло на стадіоні "Україна" фіксувало нульову нічию.

І тільки на передостанній доданій хвилині вийшовший на заміну центральний захисник Карпат Грегор Балажіц (фото), скориставшись передачою також вийшовшого на заміну Кополовця, головою спрямував м'яч у ворота гостей. 1:0 - друга перемога "Карпат" у цьому сезоні і львів'яни залишають передостанній рядок у турнірній таблиці.

"Карпати" Львів - "Іллічівець" Маріуполь - 1:0

Гол: Балажіц 90+4

"Карпати": Мисак, Мірошниченко, Пластун, Гітченко, Костевич, Чачуа, Даушвілі, Голодюк, Кожанов, Ксьонз, Сергійчук.

"Іллічівець": Гальчук, Шевчук, Тотовицкий, Оберемко, Васін, Даценко, Суходуб, Кулач, Мішньов, Бутко, Цюпа.