Незрозумілі поразки "Динамо" і "Дніпра" у Лізі Європи (ВІДЕО)
24.10.2014 11:00
Вчора два лідери чемпіонату України "Динамо" та "Дніпро" зазнали непрогнозованих поразок у третьому турі Ліги Європи.

Київське "Динамо" зазнало розгромної поразки у поєдинку на виїзді із данським "Ольборгом", відтак не зуміло одноосібно очолити квартет J.

Вчора глядачі побачили зовсім інше “Динамо". Не таке "Динамо", як в останніх матчах чемпіонату та єврокубках. Кияни провалили гру в обороні та пропустили три голи, що є неприпустимим у грі із таким суперником як "Ольборг".

На 11 хвилині матчу господарі відкрили рахунок, а під кінець тайму подвоїли свою перевагу. Відзначимо, що впродовж перших 45-ти хвилин падав дощ, що було не на руку українцям, але це, звичайно, їх не виправдовує. Загалом "Динамо" грало більш небезпечно та створювало гостріші моменти, але на завершальній стадії вони провалювалися.

Після перерви ситуація на полі сильно не змінилася. Кияни володіли ініціативою, однак цього було замало, щоб відквитати два голи. Натомість "Ольборг" у кінці протистояння використав чергову свою нагоду та забив третій гол. У підсумку зустріч завершилася розгромною поразкою "Динамо" із рахунком 3:0. Відтак тепер відразу три команди у квартеті мають по три очки. Доведеться киянам все розпочинати спочатку.

Дніпропетровський "Дніпро" у Києві на "Олімпійському" мінімально поступився азербайджанському "Карабаху".

Дніпропетровці провели два різних тайми. Склалося враження, що у першій половині матчу господарі поля не знали, що мають робити з м’ячем. Натомість гості використали свій момент та забили на 23 хвилині єдиний гол у зустрічі. "Дніпру" не клеїлася гра в атаці, а оборона зіграла не так надійно, як це притаманно українській команді. Додамо, що так відразу й не згадаєш, коли востаннє "дніпряни" демонстрували настільки в’ялий та понурий футбол, як сьогодні.

Після перерви у діях "Дніпра" ми побачили більший імпульс та бажання, але цього було замало, щоб зламати оборону гостей, які грали по рахунку та намагалися підловити суперника на контратаках.

Останні хвилини матчу були дуже напружені. Вірилося, що "Дніпро" зможе врятувати хоча б нічию, але у підсумку все так і завершилося мінімальною перемогою "Карабаху" 0:1. Зазначимо, що після трьох турів у "Дніпра" лише одне очко, але попереду ще половина матчів, тому сподіватимемося, що команда Мирона Маркевича ще надолужить згаяне.