У неділю із Кракова до Львова привезуть мощі св. Івана Павла ІІ
24.10.2014, 21:19
У рамках святкування 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля до Львова, 26 жовтня, привезуть мощі св.. Івана Павла ІІ. Адже саме після зустрічі цього видатного Римського Архиєрея з главою СРСР Михайлом Горбачовим у грудні 1989 року почався процес легалізації УГКЦ.

Про це повідомляє сайт Духовна велич Львова.

Мощі привезуть із Кракова до Львова на прохання Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука і виставлять для привселюдного почитання у Соборі св. Юра об 11.00 год. під час Богослужіння з нагоди завершення зустрічі східних католицьких ієрархів Європи, яка триває зараз у Львові.

«Цей Папа увійшов в історію як той, що зруйнував Берлінський мур. Він був великим покровителем нашої Церкви. Саме за його заступництвом УГКЦ була легалізована. Тому моліться до нього як до «апостола миру, щоб за його молитвами в Україні і у всій східній Європі запанував мир», – закликав Глава УГКЦ під час прес-конференції з нагоди 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: Іван Павло ІІ, папа римський, мощі

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...