Українці заслужили цю свободу так, як жодна інша країна в Європі, - Die Welt
27.10.2014 14:53
Німецькі ЗМІ вважають, що Путін зазнав невдачі зі своїм курсом на залякування. Про це повідомляє Еспресо.TV, з посиланням на Die Welt. 

"Президент Росії Володимир Путін не зміг залякати українців війною та економічним тиском. Навпаки, Путін сприяв тому, що вони не бачать іншого шляху для своєї країни, крім європейської інтеграції. Ці вибори в Україні демонструють, що верховенство закону і демократії більш привабливо, ніж гроші і військова міць", - сказано в матеріалі Юлії Смірнової. 

"Українські виборці хочуть бачити нові обличчя в парламенті, політиків, які дбають не тільки про свої власні інтереси. Прощанням з комуністичним минулим здається низький результат комуністичної партії, яка більше не буде представлена ​​в парламенті. 

Гідним захоплення в Україні є її громадянське суспільство, набагато більш зріле, сильне і патріотичне, ніж еліта. 

Немає жодних сумнівів, що Путін не хоче відступати. Він буде й надалі дестабілізувати країну і використовувати її внутрішні проблеми. Його метою є крах демократичного руху в сусідній країні, яка становить небезпеку для його власної авторитарної влади. 

Своєю промовою в Сочі на зустрічі Валдайського клубу, він знову дав зрозуміти, що він розглядає конфлікт в Україні, як повторення розпаду Радянського Союзу, і це таїть в собі ризик для інших сусідів Росії. 

У війні за свою незалежність Україна бореться за свій європейський вибір і цінності. Тому, ЄС і надалі повинен підтримувати Київ - в дипломатичному і фінансовому відношенні. Українці вже заплатили цього року за свою свободу і верховенство закону неймовірно високу ціну - кілька тисяч людських життів. Вони заслужили цю свободу так, як жодна інша країна в Європі", - сказано в статті.


Теги: цінності, демократія, Путін, українці, війна, ЄС


Читайте також:
Коментарі
avatar