Американські правовласники визнали «ВКонтакте» одним з головних піратських сайтів у світі
28.10.2014 11:19
Два великих об'єднання - Американська асоціація кінокомпаній (MPAA) та Американська асоціація звукозаписних компаній (RIAA) - звернулися в Торгівельне представництво США з рекомендацією залишити соціальну мережу «ВКонтакте» у «списку 301». В нього влада США включає порушників авторських і суміжних прав, пише reed з посиланням на РБК.

Російська мережа «ВКонтакте» опинилася в списку з майже 30 піратських сайтів світу, в тому числі торрент-трекерів, на першому місці. У соцмережі «ВКонтакте» можна знайти сотні тисяч неліцензійних записів, говориться в листі RIAA. На їх думку, «ВКонтакте» отримує конкурентну перевагу перед іншими соцмережами і ліцензійними музичними сервісами, працюючими в Росії - iTunes, Google Music, Deezer, Trava.ru і «Яндекс.Музика».

«Цей сайт перекладений на кілька мов, в тому числі англійська, і є одним з найбільш відвідуваних у світі», - зазначає MPAA.

Правовласники нагадують, що три великих музичних лейбла (Sony Music Russia, Universal Music Russia і Warner Music) в арбітражному суді вимагають визнати «ВКонтакте» порушником прав на записи окремих музикантів. Рішення по цих справах ще не винесено.

В списках MPAA і RIAA зазначені й інші сайти, які названі російськими: Rapidgator.net, Rutracker.org, Turbobit.net, Mygully.com.


Теги: пірацтво, соціальні мережі, првовласники, вконтакте


Читайте також:
Коментарі
avatar