Блок Петра Порошенка планує перекваліфікувати слідчих та оперів в детективів
29.10.2014, 12:33
Проект Коаліційної угоди передбачає зобов’язання провести реформу МВС та створити Національну поліцію.

Про це йдеться в запропонованому Блоком Петра Порошенка проекті тексту Коаліційної угоди, повідомляє Еспресо.TV.

Зокрема реформа передбачає «створення Національної поліції (Центральний орган виконавчої влади у системі МВС, що реалізує політику у сфері протидії злочинності та забезпечення громадського порядку) з такою структурою: поліція громадської безпеки (єдина патрульна служба та служба дільничних інспекторів), кримінальна поліція (оперативно-слідчі органи), підрозділи поліції спеціального призначення (уніфіковані підрозділи швидкого реагування, вичерпний перелік функцій яких встановлено законом), судова поліція».

Планується створити «нову систему атестації поліцейських з урахуванням міжнародного досвіду. Провести повну переатестацію поліцейських за новими критеріями, оновити особовий склад поліції».

Також проект Коаліційної угоди передбачає «створення інституту детективів, що поєднають в собі функції слідчих та оперативних співробітників».

Проект містить зобов’язання «розмежування оперативно-розшукової діяльності поза рамками кримінальних проваджень (контррозвідка СБУ, розвідувальні органи, УДО, Адміністрація Держприкордонслужби, ДПтС) та у рамках кримінальних проваджень – гласних і негласних слідчих (розшукових) дій».

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: РЕФОРМА, поліція, міліція, коаляційна угода, МВС

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...