Важкохворим допомагають дорогими ліками
29.10.2014 14:34
Сьогодні ВІЛ-позитивні, які перебувають на стаціонарі у Львівській обласній лікарні позалегеневого туберкульозу потребують не лише спеціалізованої медичної допомоги, а й якісних ліків. Необхідних ліків немає в лікарнях, а ті, що залишились на полицях аптек, не завжди доступні за ціною. Нажаль, не всі пацієнти, які прикуті до ліжка чи перебувають вдома, мають фінансову змогу придбати ці медикаменти.

Львівське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ», яка працює над розширенням доступу ВІЛ-позитивних людей до лікування, догляду та підтримки, а саме до антиретровірусної терапії, допомагає 954 клієнтам, серед яких ЛЖВС, вагітні ВІЛ-позитивні та діти, які народжені ВІЛ-позитивними матерями, а також співробітники  НУО.

Організація звернулась за допомогою до керівництва мережі аптек «Знахар» допомогти важкохворим дорогими ліками та медичними засобами. Отримана допомога не лише полегшила, а й допомогла продовжити життя пацієнтам, які перебувають у важкому стані.

Лідія Буляк, фахівець зовнішніх комунікацій ЛОВ ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ"


Теги: медицина, Всеукраїнська Мережа ЛЖВ, СНІД, вілінфіковані, ліки


Читайте також:
Коментарі
avatar