Проти російського актора Пореченкова відкрито кримінальну справу (ВІДЕО)
31.10.2014 10:15
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що правоохоронне відомство відкрило кримінальне провадження щодо російського актора Михайла Пореченкова.

Слідчим управлінням МВС порушено кримінальну провадження щодо актора Михайла Пореченкова по ст. 260 ч.4 КК України". Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє Еспресо.TV.

«Михайло Пореченков, прибувши до Донецька, у складі збройної банди, особисто взяв участь в обстрілі підрозділів українських збройних сил з автоматичної зброї. Ці кадри обійшли телеекрани, в повному обсязі викриваючи цього громадянина Росії в скоєнні злочину на території України. Згідно кримінального кодексу України, такий злочин карається позбавленням волі на строк від 7 до 12 років», - написав Аваков.

«Сьогодні ж, слідчі звернуться до суду і, переконаний, Пореченков буде оголошений в розшук із санкцією - арешт. Неминуче буде підключення до розшуку та Інтерполу. Слідчі переконані, що при настільки очевидних доказах злочину, рішенні суду - Інтерпол активно підтримає розшук, і Пореченков не зможе переміщатися по світу, поза Росією, не будучи заарештованим і екстрагованим в Україні», - запевнив міністр.


Теги: розшук, ато, Арсен Аваков, кримінальна справа, Михайло Пореченков


Читайте також:
Коментарі
avatar