У новому "Термінаторі" з'явиться 36-річний Шварценеггер
31.10.2014 12:25
У п'ятій частині кінофраншизи "Термінатор", вихід якої запланований на червень 2015 року, з'явиться 36-річний Арнольд Шварценеггер з першого фільму. Як повідомляє Gazeta.ua з посиланням на Entertainment Weekly, персонажа створять за допомогою комп'ютерних технологій.

Щоб домогтися такого результату, творці поєднали зображення осіб дублерів і Шварценеггера з класичного "Термінатора" 1984 року.

"Це Святий Грааль спецефектів. Ми створюємо живу, дихаючу людину, якої не існує в дійсності", - розповів режисер Алан Тейлор. Він додав, що ті ж технології застосують для створення головного лиходія - він буде напівлюдиною-напівмашиною. На думку Тейлора, ця робота стане революційною для кіноіндустрії.

За сюжетом нової картини, події почнуть відбуватися в 2029 році, а потім дія перенесеться в 1984-й. Андроїд Т-800 (Арнольд Шварценеггер) і батько Джона Коннора Кайл Різ зустрічають Сару Коннор в період її дитинства. Головній героїні загрожує небезпека від роботів з майбутнього, тому Т-800 бере її під свій захист. Протягом фільму герої кілька разів здійснюють стрибки у часі, зустрічаючи самих себе в різному віці.

На даний момент існують чотири стрічки про Термінаторі. Режисером перших трьох частин франшизи виступив Джеймс Кемерон, останній фільм, що вийшов в 2009 році, зняв Макджі. Арнольд Шварценеггер у зйомках четвертої картини не брав, так як обіймав у той момент посаду губернатора штату Каліфорнія і жалівся на брак часу.


Теги: Арнольд Шварценеггер, кіно, комп'ютерні технології, прем'єра, Термінатор 5


Читайте також:
Коментарі
avatar