У Винниках відбувся кінопоказ стрічки "Євромайдан. Чорновий монтаж"
01.11.2014 15:32
У п'ятницю, 31 жовтня, в рамках проведення Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА, за сприяння голови правління фонду "Право і Демократія" Андрія Бурого, координатора Самооборони м. Винники Володимира Почаєвця (фото) та голови Громадської організації "Доступне житло Львівщини" Іван Росоловського в Культурному центрі "Дозвілля" м. Винники відбувся кінопоказ стрічки "Євромайдан. Чорновий монтаж".

Дана стрічка відображає хронологію подій протягом трьох місяців Революції Гідності.
Глядачів фільм зацікавив поєднанням роботи багатьох молодих українських режисерів, які знімали події на Майдані – як щоденне життя, так і найгарячіші моменти. Висвітлені події викликали у глядачів як сміх, так і сльози, дозволили відновити усі відчуття пережиті під час Майдану.

Після показу фільму, Володимир Почаєвець ознайомив присутніх з діяльністю Винниківської Самооборони під час Майдану, і допомогою військовим під час проведення АТО.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять героїв "Небесної сотні" та героїв військових, що поклали своє життя за захист України.

Джерело: https://www.facebook.com/

Теги: Іван Росоловський, Володимир Почаєвець, фільм, Іван Бурий, євромайдан, дозвілля


Читайте також:
Коментарі
avatar