"Рух" не втримав перемогу у Самборі
02.11.2014 22:42
У неділю, 2 листопада, винниківський "Рух" у Самборі зіграв пропущений матч 20-го туру чемпіонату Львівщини.

На 51-ій хвилині матчу Володимир Макар відкрив рахунок у матчі, але через дев'ять хвилин господарям вдалося зрівняти його. Більше команди не забивали і матч завершився за рахунку 1:1.

Втративши перемогу у Самборі, винниківчани не зуміли наздогнати у турнірній таблиці "Гірника" із Соснівки. "Рух" відстає від "Гірника" на два очки, але зіграв на один менше. До закінчення чемпіонату у виниківської команди крім очного поєдинку у Соснівці є ще один пропущений матч з "Демнею" у Винниках.

ФК "Самбір" - "Рух" Винники 1:1

Арбітри: Ярослав Біць, Андрій Чулик, Юрій Ковальчук

Голи: 0:1 - Макар Володимир, 51; 1:1 - Малецький Назарій, 60

ФК "Самбір": Явірський Ігор; Козирєв Максим; Піщальник Юрій; Ковалик Іван; Держипільський Ігор; Задорожний Микола (Сікорський Михайло, 90); Леськів Ігор; Кіт-Копиляк Михайло; Теплий Ігор; Малецький Назарій; Габ`ян Андрій

Запасні: Коцабюк Михайло; Бандрівський Андрій; Стародуб Віталій

"Рух" Винники: Шевчук Юрій; Гусаковський Юрій; Гурський Андрій; Іванський Любомир; Костик Богдан; Романюк Віталій; Кікоть Андрій (Шептицький Михайло, 83); Козловський Святослав (Дмитрух Віталій, 75); Баглай Андрій (Макар Володимир, 46); Дикий Іван; Шептицький Олег

Запасні: Деревльов Костянтин; Романів Володимир; Бойко Роман Ол.; Іванов Роман; Молоков Іван; Жук Андрій

Попередження: Леськів Ігор, 35; Ковалик Іван, 45+1; Габ`ян Андрій, 45+1; Козловський Святослав, 52; Іванський Любомир, 67; Кіт-Копиляк Михайло, 79; Дикий Іван, 82. Вилучення: Габ`ян Андрій, 82 (2ЖК); Дикий Іван, 90 (2ЖК)