Науковці знайшли заміну антибіотикам
06.11.2014 13:58
Вчені з Нідерландів повідомили, що їм, можливо, вдалося знайти альтернативу антибіотикам. Нові ліки може бути використано для захисту від бактерій, стійких до антибіотиків.

Результати першого тестового випробування дають підстави вважати, що фермент здатний побороти смертельно небезпечні інфекції, які викликає бактерія метицилін-резистентний стафілокок, - повідомляє Еспресо.tv  посилаючись на ВВС.

Більш того, вчені стверджують, що шанси підвищення резистентності бактерії новому препарату досить малі.

Відкриття було зроблено нідерландською компанією біотехнологій Micreos, яка представила результати свого дослідження на науковому саміті в Лондоні.

Бактерія метицилін-резистентний стафілокок викликає складно виліковні і загрозливі життя захворювання, такі як сепсис і пневмонія. Бактерія резистентна до антибіотиків і становить особливу небезпеку в лікарнях і будинках для престарілих.

Торік міжнародна група експертів попереджала, що стійкі до антибіотиків бактерії представляють собою одну з головних небезпек для здоров'я сучасної людини.

Нові ліки Staphefect засноване на ферментах ендолізінах, які присутні у вірусах і вбивають бактерії.

В рамках одного з досліджень ліки Staphefect воно знищило метицилін-резистентний стафілокок у п'яти з шести чоловік, що страждали від шкірних захворювань.

Компанія Micreos тепер має намір провести повномасштабне клінічне дослідження препарату Staphefect.


Теги: випробування, інфекція, дослідження, Антибіотики, науковці, ліки, вчені


Читайте також:
Коментарі
avatar