У Винниках планують створити реабілітаційний центр для учасників війни на сході України
10.11.2014 18:52
У Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи у Винниках можуть створити реабілітаційний центр для учасників війни на сході України.

Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, голова комісії Львівської обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Богдан Чечотка.

Як повідомляє Вголос, пан Чечотка зазначив, що на Львівщині є просто колосальні передумови для надання якісної фізичної реабілітації  пацієнтам, в тому числі й учасникам війни на Донбасі.  Зокрема у Львівському обласному госпіталі інвалідів війни та репресованих імені Юрія  Липи у Винниках є величезна площа, яка функціонує лише наполовину і має добрий потенціал для створення повноцінного реабілітаційного центру.

«Там діє тренажерний зал для інвалідів-«спинальників» і для хворих з іншими фізичними вадами, лікувальна фізкультура, бальнеологія, два басейни. Все це перебуває у не надто хорошому стані, але й не занедбане. Потрібен поштовх у розвитку цього госпіталю. У Міністерстві охорони здоров’я відбулася нарада, де було визначено, що Київ та Львів мають передумови для створення реабілітаційних центрів для бійців АТО. У Винниках треба лише трохи привести до порядку госпіталь, а далі вже є приватні структури, які готові працювати там на засадах державно-приватного партнерства», – сказав керівник департаменту.

Богдан Чечотка пояснив, що засади державно-приватного партнерство  полягають у тому, що частину доби заклад працює для пацієнтів, а решту часу послугами госпіталю за визначену плату може скористатися кожен охочий.


Теги: військові, Богдан Чечотка, ато, госпіталь


Читайте також:
Коментарі
avatar