Через ремонт електромереж у мешканців Винник перегоріли побутові прилади (ВІДЕО)
11.11.2014 14:11
У будинку 2А, що по вулиці Кільцевій у Винниках перегоріла побутова техніка через те, що тут прокладали кабель електромережі. Людей про ремонт не попередили і електроенергії під час робіт не вимкнули. Мешканці звернулись на «Гарячу лінію Народного контролю» телеканалу ZIK.

«В мене згорів холодильник, мікрохвильова піч, комп’ютер і телевізор. Напруга пішла така, що лампочка тріснула. Когось могло і забити», – розповіла мешканка будинку пані Олена, якій тепер доведеться викласти кругленьку суму за ремонт приладів. Жінка не розуміє, чому змушена платити за помилку електриків.

«Дехто прав в той момент, бо ж люди не були попереджені. Ми дивимося, а раптово світла в коридорі не стало і зі щитка йде дим», – прокоментувала інша мешканка будинку Богдана.

«Я вбігаю в ванну, а в мене бойлер горить, вогонь був і потім почало стріляти», – зазначила мешканка будинку Віра.

До цього будинку прокладали нову лінію електромереж, тоді ж пошкодили вже наявну. У місцевому комунальному підприємстві кажуть, що винні ті, хто проводив роботи. І запевняють, що кошти, які мешканці віддадуть за ремонт техніки, повернуть.

«Мешканці йдуть в експертну лабораторію, там проведуть експертизу. Всі чеки за ремонт приладів і роботу лабораторії вони нам мають принести. Після цього ми будемо вирішувати питання з підрядником. Якщо він не хоче відшкодовувати добровільно, будемо подавати в суд», – розповіла директор ДП «Добробут» МКП «Винниківське» Олег Горинь.

Винниківчани у супроводі журналістів «Гарячої лінії народного контролю» подали заяву з чеками за ремонт приладів до ДП «Добробут».  Журналісти пообіцяли стежити за перебігом справи і обов'язково перевірять, чи повернуть людям кошти за ремонт електротехніки.


Теги: винниківчани, електромережі, аварія, електроенергія, Кільцева 2а


Читайте також:
Коментарі
avatar