Громада міста Винник просить Кабмін перевірити діяльність Уварова
14.11.2014 14:42
Громадськість Винник звертається до Президента України, Уряду з проханням перевірити діяльність міського голови Сергія Уварова.

Про це 14 листопада на прес-конференції заявив заступник голови громадської ради при Винниківській міськраді Ярослав Семенюк, пише zik.com.ua.

«Звертаємося до Президента України, до Уряду з проханням сформувати державну комісію за участю представників ГПУ, Держкомзему, спеціалістів з будівництва, інвестицій. Люди вже пишуть десятки років скарги на Уварова – ніхто не приїжджав. Контролюючим органам, які його тут його перевіряють, він платить гроші і все «заминає». Якщо ми хочемо збудувати демократичну державу для людей, з Києва має приїхати комісія. Не доводьте у Винниках людей до гріха. Скільки це люди можуть терпіти?! Може пролитися кров. Приїдьте і перевірте – де дитячі садочки, де очисні споруди, де це все, що було у містобудівному плані Винник. Немає нічого! 20 тис. населення живуть як в резервації – немає ні каналізації, ні питної води. Чому Уваров зі своїми дружками це все вкрали в громади?! Скільки можна це терпіти?!», – заявив Я.Семенюк.

Заступник голови громадської ради при Винниківській міськраді також озвучив низку звинувачень щодо земельних зловживань мера Винник та заявив, що той прийшов до влади унаслідок виборчих маніпуляцій.

«Уваров крав у громади Винник, коли був мером, землю від військового госпіталю до кільцевої дороги. Ця земля становить 30 га. Якщо продати її на аукціоні, то громада Винник отримала б у бюджет 10-12 млн доларів. За ці кошти можна було б збудувати очисні споруди, садочок, спортивне містечко для молоді… На десятки мільйонів доларів Уваров обікрав громаду Винник», – заявив Я.Семенюк.

«Уваров віддає депутатам 2,2 га землі, яка була виділена для будівництва дитячого садочка. 14 депутатів ділять між собою землю, яка коштує 700 тис. доларів. А щоб не було образливо за прожите життя, Уваров з депутатами ділять землі цегляного заводу – 1 га, а також 0,5 га біля «комсомольського» озера. Громадські організації Винник пропонують ці ділянки віддати учасникам АТО», – додав заступник голови громадської ради.

У той час, як повідомив Я.Семенюк, мер Винник готує для бійців АТО землі резервного фонду – 17 га у полі, де немає газу, електрики, світла, жодних комунікацій.

Слова власника парфумерної фабрики підтвердив депутат Винниківської міської ради Володимир Почаєвець. Він кілька разів наголосив, що вони не проти виділення земельних ділянок для учасників АТО.

– Я вчора підняв питання про виділення землі для військових. Якщо все буде добре, то через місяць бійцям вручатимуть ділянки, – цитує Володимира Почаєвеця lv.20minut.ua.


Теги: Володимир Почаєвець, прес-конференція, Сергій Уваров, Ярослав Семенюк, громадська рада, МЕР


Читайте також:
Коментарі
avatar