Депутати Винник не проти виділення у місті землі бійцям АТО (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
15.11.2014, 00:24
Детутати Винниківської міськради на сесії у грудні розглянуть питання про виділення земельних ділянок учасникам АТО, які є мешканцями міста. У той час, обранці не готові приймати рішення про надання землі бійцям з інших міст та сіл Львівщини.

Про це 14 листопада на прес-конференції повідомив депутат Винниківської міськради, член громадської ради при міськраді Винник Володимир Почаєвець (фото).

За словами депутата, на минулій сесії Винниківської міськради місяць тому була створена комісія з депутатів міськради, членів громадської ради при Винниківській міськраді, учасників АТО – місцевих мешканців.

«Вчора на сесії голова цієї комісії, заступник міського голови Винників Тарас Дмитерко доповів, що в міську раду надійшло понад 50 заяв від учасників АТО. На запитання, скільки з них є мешканцями територіальної громади, він відповів – близько 25», – повідомив Почаєвець.

Він також наголосив: «Жоден депутат, жоден член громадської ради при Винниківській міськраді не заперечує проти виділення земельних ділянок мешканцям АТО, які є мешканцями територіальної громади міста Винники».

За його словами, питання про виділення ділянок учасникам АТО, ймовірно, буде розглядатися на наступній сесії у грудні.

Володимир Почаєвець також пояснив, чому обранці Винник не хочуть надавати землю бійцям АТО з інших населених пунктів.

«Проблема у тому, що у Винниках залишилося не так багато землі. Війна продовжується. Ми не знаємо, станом на завтра, чи через місяць, скільки у нас буде учасників АТО. Тому розпоряджатися великими об’ємами землі зараз ми не можемо», – пояснив він.

Джерело: http://zik.ua/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: прес-конференція, Володимир Почаєвець, міська рада, депутати, громадська рада

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...